Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | SITEMAP |
Header

Sygehus LillebæltpilFagfolkpilUnderudvalg for Sund Økonomi

Underudvalg for Sund Økonomi

 

Ansættelsessted: Navn: E-mailadr.: Tel.:
Fredericia Kommune Anne Grethe Eriksen Anne.Eriksen@fredericia.dk 72107502
Middelfart Kommune Charlotte Jensen Charlotte.Jensen2@middelfart.dk  
Vejle Kommune Rasmus Telling Rtrte@vejle.dk 76818123
Kolding Kommune Eva Simmelsgaard Evsi@kolding.dk 79797023
Kolding Kommune Bitten Bunkenbort Bibu@kolding.dk  
Kolding Kommune Margit Just Mjus@kolding.dk 79797023
Vejen Kommune Niels Poulsen Riis Npr@vejenkom.dk 79966109
Billund Kommune Jacob Juhl Christensen Jjc@billund.dk 79727258
Sygehus Lillebælt Hans Jørn Refsgaard Hans.Joern.Refsgaard.Joergensen@rsyd.dk 76362014
Sygehus Lillebælt Formand Lejf Hansen Lejf.Hansen@rsyd.dk 76362023

 


Siden er sidst opdateret 05-05-2015.
Kontakt: admtda



Sygehus Lillebælt | Telefon 76 36 20 00 | Send sikker e-mail til Sygehus Lillebælt