Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | SITEMAP |
Header

Underudvalg for Genoptræning

 

Repræsentation: Navn: Titel: E-mailadr.: Tlf.:
Sygehus Lillebælt Deirdre Mary Toft Chefterapeut, FKS Deirdre.mary.toft@rsyd.dk
 
76362810
  Steen Schmidt Ledende overlæge. ortopæd kir.Afd. KS Steen.Schmidt@rsyd.dk
 
76362326
 

Formand: Kirsten Jones

Chefterapeut VS Kirsten.Jones@rsyd.dk
 
79406150
  Anne Friesgaard Christensen Overlæge Medicinsk Afd. VS Anne.Friesgaard.Christensen@rsyd.dk   79406323
Praksiskonsulent Line Kirkeby Petersen Praktiserende læge line_Kirkeby@dadlnet.dk  
Fredericia Kommune Ellen E. Schultz Pedersen  Leder af Genoptræningsafd. ellen.pedersen@fredericia.dk  
Middelfart Kommune Næstformand Vivi Ovesen Teamleder vivi.ovesen@middelfart.dk  
Vejle Kommune Jens Aunskjær Beck Leder af Genoptræningsafd. jeabe@vejle.dk  
Kolding Kommune Hanne Lærke Ravn   hlae@kolding.dk  
Vejen Kommune Asmine Rasmussen Teamleder asra@vejenkom.dk 79966411
Billund Kommune Martha Mikaelsen Teamleder mmi@billund.dk  
Haderslev Kommune Karen Kinch Hansen Koordinerende terapeut

kakh@haderslev.dk

 
Lokal Samordningsforum Helle Nyborg Rasmussen Sundhedschef Kolding Kommune hevr@kolding.dk 79797250

 


Siden er sidst opdateret 26-08-2015.
Kontakt: admtda



Sygehus Lillebælt | Telefon 76 36 20 00 | Send sikker e-mail til Sygehus Lillebælt