Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | SITEMAP |
Header

PU:RE kontaktpersoner, SLB

PU:RE support, SDU, Kontakt: puresupport@bib.sdu.dk

 

Bedøvelse og Intensiv, KS

Hanne Irene Jensen

Hanne.Irene.Jensen@rsyd.dk

Biokemi og Imm., SLB

Berit Bøgelund

Berit.boegelund@rsyd.dk

Børneafdelingen, KS

Anne-Mette Walsted

anne-mette.waldsted@rsyd.dk

Genetisk afdeling, VS

Anna Elisabeth Nielsen

anna.elisabeth.nielsen@rsyd.dk

Hjertesygdomme, KS

Martin Busk

martin.busk@rsyd.dk

Medicinsk, Vejle

 Susanne Kring

Susanne.Kring@rsyd.dk

Medicinsk, Vejle

Karina Arreborg Olesen

Karina.Arreborg.Olesen@rsyd.dk

Organkir., VS

Forskerne indberetter selv

Ortopædkir., VS

Jane Leonhardt

Jane.Leonhardt@rsyd.dk

Ortopædkir., KS

Carsten Jensen

Carsten.jensen@rsyd.dk

Patologi/Cellebiologi, VS

Joan Ejdal Frandsen

Joan.Ejdal.Frandsen@rsyd.dk

Kvindesygdomme og fødsler, KS

Rygmedicin, Rygcenter Syddanmark, MS

Hanne Birgitte Hede Jørgensen

Hanne.Birgitte.Hede.Jorgensen@rsyd.dk

Rygkirurgisk Forskningsenhed, MS

Karen Højmark Hansen

Karen.Hoejmark.Hansen@rsyd.dk

Røntgen, VS/MS/GS

Forskerne indberetter selv

Urinvejskirurgi, VS

Majbritt Kure Tøndering

Majbritt.Kure.Toendering@rsyd.dk

Øjenafdelingen, VS

Sandra Wedel Troelsen

sandra.wedel.troelsen@rsyd.dk


 


Siden er sidst opdateret 01-02-2019.
Kontakt: admtda



Sygehus Lillebælt | Telefon 76 36 20 00 | Send sikker e-mail til Sygehus Lillebælt